پاسخ مشاور حقوقی 232: رمضانی

ساخت وبلاگ
چکیده : باسلام و درود فراوانضمنتقدیر و تشکر از زحمات حضرتعالی درخصوص ارائه مطالب کاربردی در وبسایت شخصیتانخو... با عنوان : پاسخ مشاور حقوقی 232: رمضانی بخوانید :

باسلام و درود فراوان

ضمنتقدیر و تشکر از زحمات حضرتعالی درخصوص ارائه مطالب کاربردی در وبسایت شخصیتانخواهشمند است تا در صورت امکان اینجانب را در مورد مشکل حقوقی ذیل راهنماییفرمایید:

اینجانبو شخص دیگری هر کدام مالک دو پلاک از یک پلاک ثبتی مشاع می باشیم و املاک مذکور رااز شخص واحدی خریداری نموده ایم اما فروشنده محترم که متاسفانه چند سال پیش فوتکردند در اواخر عمر و زمانی که به حکم دادگاه محجور بوده اند به علت اینکه قادر بهتحویل پلاک های ثبتی خریدار دوم نبوده اند دو پلاک متعلق به اینجانب را طی معاملهای باطل به شخص مذکور انتقال می دهند و ایشان نیز از شهرداری کد نوسازی اخذ کردهاند البته شایان ذکر است که تنها جابجایی در پلاک های مذکور رخ داده است و الا هردو مالک می باشیم و زمین کافی نیز وجود دارد لطفا بفرمایید که اینجانب به چهعنوانی می توانم دادخواست حقوقی به طرفیت شخص مالک ارائه نمایم و کد های اخذ شدهشهرداری را نسبت به پلاک های موصوف ابطال نمایم. (در صورت امکان نمونه ای ازدادخواست مذکور را جهت اینجانب ارسال نمایید.) با سپاس فراوان. رمضانی 

...
نویسنده : حمیدرضا بازدید : 185 تاريخ : چهارشنبه 7 تير 1391 ساعت: 12:04